Realash odżywka do rzęs

Twoje rzęsy przed i po.

Od zawsze moje cienkie i wypadające rzęsy mnie denerwowały. Dlaczego moje koleżanki mają takie ładne rzęsy, a ja nie? Nigdy nie mogłam ich porządnie wytuszować, bo wyglądały okropnie, a podczas demakijażu wypadały na potęgę. Myślałam, że po użyciu odżywki do rzęs Realash to się zmieni. No i prawie się udało. Prawie, bo zanim moje rzęsy zdążyły urosnąć, zagęścić się i przyciemnić, to produkt skończył się… (a jedna buteleczka mieści 3 ml płynu). Właściwie na nic się zdała kuracja odżywką do rzęs Realash. Jednak jakiś czas po ostatniej aplikacji zauważyłam niewielką zmianę. Ku mojemu zaskoczeniu rzęsy wzmocniły się, są bardziej błyszczące i odżywione. Przynajmniej tyle pożytku z tej odżywki.

Stosowanie.

Odżywkę do rzęs Realash nakładałam co wieczór przy linii dolnych i górnych rzęs. Przed każdą aplikacją robiłam demakijaż (i po prawie każdym usunięciu tuszu myślałam, że nie będą miała czego pielęgnować tą odżywką – rzęsy tak bardzo mi się sypały). Po trzech lub czterech miesiącach włoski maksymalnie wzmocniły się i dalej jakby ten proces się zastopował. Rzęsy dalej nie chciały się regenerować, a o wzroście w ogóle nie było mowy. Sama aplikacja odżywki do rzęs Realash była bardzo łatwa, pędzelkiem malowało się kreskę tak, jak robi się to eyelinerem. Podczas kuracji nie wystąpiło żadne podrażnienie, powieki i oczy dobrze zareagowały na nowy specyfik.

Ocena końcowa.

Cena odżywki do rzęs Realash jest wysoka. Opakowanie to zwykłe kartonowe pudełeczko, a buteleczka zrobiona jest chyba z plastiku. Możliwe, że na osoby, które nie mają takich problemów z rzęsami jak ja, Realash działałoby lepiej. Niemniej jednak produkt nie dał mi takich efektów, na jakie liczyłam. Nie wydłużył, nie zagęścił i nie przyciemnił moich rzęs, a na to w głównej mierze liczyłam. Jednak z drugiej strony cieszę się, że mniej rzęs wypada podczas demakijażu. Mimo że nadal nie wyglądam tak ładnie z pomalowanymi oczami (czytaj: maskarą na rzęsach), to cieszę się, że moje rzęsy są mocniejsze i zdrowsze.

Realash odżywka do rzęs
6.5 Total Score

Dodaj swoją opinie