Realash odżywka do rzęs

Twoje rzęsy przed i po

Od zawsze moje cienkie i wypadające rzęsy mnie denerwowały. Dlaczego moje koleżanki mają takie ładne rzęsy, a ja nie? Nigdy nie mogłam ich porządnie wytuszować, bo wyglądały okropnie, a podczas demakijażu wypadały na potęgę. Myślałam, że po użyciu odżywki do rzęs Realash to się zmieni. No i prawie się udało. Prawie, bo zanim moje rzęsy zdążyły urosnąć, zagęścić się i przyciemnić, to produkt skończył się… (a jedna buteleczka mieści 3 ml płynu). Właściwie na nic się zdała kuracja odżywką do rzęs Realash. Jednak jakiś czas po ostatniej aplikacji zauważyłam niewielką zmianę. Ku mojemu zaskoczeniu rzęsy wzmocniły się, są bardziej błyszczące i odżywione. Przynajmniej tyle pożytku z tej odżywki.

Stosowanie

Odżywkę do rzęs Realash nakładałam co wieczór przy linii dolnych i górnych rzęs. Przed każdą aplikacją robiłam demakijaż (i po prawie każdym usunięciu tuszu myślałam, że nie będą miała czego pielęgnować tą odżywką – rzęsy tak bardzo mi się sypały). Po trzech lub czterech miesiącach włoski maksymalnie wzmocniły się i dalej jakby ten proces się zastopował. Rzęsy dalej nie chciały się regenerować, a o wzroście w ogóle nie było mowy. Sama aplikacja odżywki do rzęs Realash była bardzo łatwa, pędzelkiem malowało się kreskę tak, jak robi się to eyelinerem. Podczas kuracji nie wystąpiło żadne podrażnienie, powieki i oczy dobrze zareagowały na nowy specyfik.

Ocena końcowa

Cena odżywki do rzęs Realash jest wysoka. Opakowanie to zwykłe kartonowe pudełeczko, a buteleczka zrobiona jest chyba z plastiku. Możliwe, że na osoby, które nie mają takich problemów z rzęsami jak ja, Realash działałoby lepiej. Niemniej jednak produkt nie dał mi takich efektów, na jakie liczyłam. Nie wydłużył, nie zagęścił i nie przyciemnił moich rzęs, a na to w głównej mierze liczyłam. Jednak z drugiej strony cieszę się, że mniej rzęs wypada podczas demakijażu. Mimo że nadal nie wyglądam tak ładnie z pomalowanymi oczami (czytaj: maskarą na rzęsach), to cieszę się, że moje rzęsy są mocniejsze i zdrowsze.

Realash skład INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.

Realash odżywka do rzęs
6.5 Total Score

Dodaj swoją opinie