Talika Lipocils

Twoje rzęsy przed i po.

Odkąd pamiętam, miałam bardzo słabe i cienkie rzęsy. Jeżeli chodzi o długość, były według mnie normalne: ani nie za krótkie, ani nie za długie. W rzeczywistości chodziło mi tylko o zagęszczenie i regenerację. W trakcie kuracji odżywką do rzęs Talika Lipocils zauważyłam, że moje rzęsy istotnie są ładniejsze i zdrowsze, nawilżone, bardziej błyszczące i delikatnie podkręcone. W tym względzie odżywka działa bardzo dobrze. Co ciekawe, wydłużenia i zagęszczenia nie zauważyłam.

Stosowanie.

Odżywkę do rzęs Talika Lipocils dostać możemy w dwóch wersjach pojemnościowych: 4,2 ml albo 10 ml. Cena i długość kuracji uzależnione są od wielkości buteleczki. Mniejsza wystarcza na około pięć miesięcy użytkowania, większa – na ponad osiem miesięcy. Aplikatorem w produkcie jest szczoteczka – taka sama jak w maskarach. Rozstaw włosia ułatwia nakładanie odżywki Talika Lipocils oraz rozczesywanie rzęs. Szczoteczka jest tak skonstruowana, żeby podkręcać włoski. Jeżeli nałożymy za dużo warstw produktu, rzęsy mogą sklejać się, a po kilku godzinach pojawiają się białe grudki. Szczoteczki z odżywki do rzęs Talika Lipocils używać można do układania brwi.

Ocena końcowa.

Z działania odżywki do rzęs Talika Lipocils zadowolone będą te dziewczyny, które liczą na regenerację i nawilżenie rzęs. Produkt niestety nie zapewnia wydłużenia i pogrubienia. Dobrze, że odżywka zawiera naturalne składniki; należą do nich roślinne i ziołowe ekstrakty oraz substancje nawilżające. Odżywka do rzęs Talika Lipocils nie wywołuje podrażnień.

Talika Lipocils
5.5 Total Score

Dodaj swoją opinie