Serum do rzęs LONG 4 LASHES

Twoje rzęsy przed i po

Przed stosowaniem Long 4 Lashes moje rzęsy były raczej krótkie, choć gęste i ciemne. Podczas kuracji liczyłam jedynie na wydłużenie. Po kilku miesiącach stosowania odżywki do rzęs Long 4 Lashes nieco urosły, ale o spektakularnym działaniu raczej nie mogę mówić. Wydaje mi się, że moje rzęsy nie urosły nawet o połowę. Do końca kuracji wydłużyły się jeszcze odrobinę, ale i tak nie jestem zadowolona z efektów. Nie wiem, jak z zagęszczaniem i pogrubianiem, bo zawsze uważałam, że moje rzęsy są dość gęste. Podobnie z przyciemnieniem. O tych aspektach działania odżywki do rzęs Long 4 Lashes mówić nie mogę.

Stosowanie

Kuracja trwała jakieś 5,5 do 6 miesięcy, może trochę dłużej. Odżywka do rzęs Long 4 Lashes ma pojemność 3 ml, ale wydaje się, że w buteleczce mieści się jej o wiele mniej. Long 4 Lashes nakłada się wieczorem po zrobieniu demakijażu i po nałożeniu wszystkich kosmetyków, jakie tylko mamy w łazience. Aplikatorem jest pędzelek, którym robi się cieniutką kreskę u nasady rzęs na górnych powiekach. W trakcie snu odżywka do rzęs Long 4 Lashes przedostaje się na dolne rzęsy, choć nie mam pojęcia, w jaki sposób to się odbywa. Efekty pojawiają się po jakimś miesiącu od pierwszej aplikacji. Na końcowy rezultat trzeba czekać o wiele dłużej – około czterech miesięcy. Jeden raz trochę odżywki dostało mi się do oka; gdybym od razu nie przemyła oczu wodą, poczułabym pewnie większe pieczenie, a skóra powiek byłaby bardziej czerwona. Myślę, że osoby, które mają delikatną skórę powiek i wrażliwe oczy, powinny bardzo uważać podczas kuracji odżywką do rzęs Long 4 Lashes lub w ogóle jej nie stosować.

Ocena końcowa

Może i Long 4 Lashes zalicza się do grupy odżywek o nazwie „skuteczne odżywki do rzęs”, a może i nie. Trudno jest mi stwierdzić, bo moje rzęsy tylko nieznacznie się wydłużyły. Poza tym okres, w którym moje oko było podrażnione, do przyjemnych nie należał i chciałam, żeby jak najszybciej się skończył. Nie mam dobrych doświadczeń z odżywką do rzęs Long 4 Lashes. Niestety, nie spełniła moich oczekiwań.

Serum do rzęs LONG 4 LASHES
7 Total Score

Dodaj swoją opinie