Pędzle do makijażu w kształcie różdżek z „Harry’ego Pottera”

Dzięki temu zestawowi wykonasz makijaż jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Komplet składa się z pięciu pędzli do makijażu w kształcie różdżek z „Harry’ego Pottera”. Jeżeli jesteś fanką powieści J. K. Rowling, ten gadżet będzie Ci niezbędny.

O produkcie

Zestaw składa się z pięciu pędzli w kształcie czarodziejskich różdżek. Pędzle są zakończone syntetycznym włosiem i mają metalowe trzonki. Właśnie takich różdżek używali główni bohaterowie powieści J. K. Rowling: tytułowy Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Granger, Albus Dumbledore i Voldemort.

Pędzle w kształcie różdżek z „Harry’ego Pottera” trafiły do sprzedaży niedługo przed Świętami Bożego Narodzenia i rozeszły się w dwa dni. Okoliczności nie mogły być bardziej sprzyjające, ponieważ magiczne pędzle to świetny pomysł na prezent. Mimo to produkt tak atrakcyjny prawdopodobnie znalazłby rzesze odbiorców w każdym okresie w roku.

Dzięki pędzlom marki Storybook Cosmeticks wykonasz najlepszy makijaż dzienny, wieczorowy i ślubny. Zestaw jest idealny dla każdej kobiety. Może być stosowany zarówno w profesjonalnym zakładzie, jak i w domowym zaciszu.

O marce

Markę Storybook Cosmetics założyły trojaczki z Omahy w stanie Nebraska w USA. Erin, Mandy i Missy Maynard od zawsze były fankami „Harry’ego Pottera” i w ten sposób dały temu wyraz.

Marka oferuje kosmetyki inspirowane nie tylko powieścią J. K. Rowling, lecz także innymi książkami, które założycielki marki chętnie czytały i uwielbiały w dzieciństwie. Są wśród nich lektury takie jak „Tajemniczy ogród”, „Charlie i fabryka czekolady” oraz „Małe kobietki”.

Produkty marki Storybook Cosmetics to głównie kosmetyki i akcesoria kosmetyczne, takie jak zestawy pędzli do makijażu, palety cieni do powiek i pomadki do ust. Na stronie internetowej www.storybookcosmetics.com można zamówić także koszulki i karty podarunkowe.