Odżywka do rzęs Xlash Pro

Twoje rzęsy przed i po

Przed stosowaniem Xlash Pro miałam krótkie i cienkie rzęsy. Nie dało się ich podkręcić, dobrze ułożyć i wytuszować. W każdym makijażu wyglądałam fatalnie, a bez niego – jeszcze gorzej. Przeprowadzając kurację, liczyłam na wydłużenie i wzmocnienie. Po zakończonych aplikacjach zauważyłam niewielki wzrost i poprawienie kondycji; zagęszczenia, pogrubienia i zmiany koloru na ciemniejszy nie było. Niestety efekty po jakimś czasie zniknęły. Stało się to mniej więcej po dwóch miesiącach od ostatniej aplikacji. Używając odżywki do rzęs Xlash Pro, miałam nadzieję, że pojawią się jakieś lepsze rezultaty. I to takie, które będą się długo utrzymywać lub nigdy nie znikną. Cóż, mocno się przeliczyłam i dlatego nigdy nie powrócę do kuracji odżywką do rzęs Xlash Pro.

Stosowanie

6 ml odżywki do rzęs Xlash Pro starczyło na pięć miesięcy. Produkt nakłada się pędzelkiem – nie było z tym żadnych kłopotów. Przed każdą aplikacją trzeba dokładnie oczyścić powieki (i oczywiście całą twarz też) po to, żeby dać szansę odżywce do rzęs Xlash Pro wchłonąć i dostarczyć do mieszków włosowych składników odżywczych. Jedynym minusem były odbarwione powieki. Kolorowe paseczki pojawiły się bardzo szybko, bo po kilkunastu dniach. Na szczęście plamki równie szybko zniknęły i nie pozostawiły po sobie żadnych śladów czy bólu. Było to pewnie jakieś uczulenie na jeden ze składników odżywki.

Ocena końcowa

Xlash Pro to nie jest skuteczna odżywka do rzęs. Są inne, które działają lepiej, nie powodują odbarwień skóry i nie wywołują alergii, a co najważniejsze kosztują dwa razy mniej. Poza tym odżywka do rzęs Xlash Pro nie przynosi takich rezultatów, na jakie naprawdę liczyłam. Po zakończonej kuracji nie zaobserwowałam na swoich powiekach, żeby rzęsy urosły w widoczny sposób (wydłużyły się jedynie o parę mm), zagęściły się, pogrubiły. Cieszę się z tego, że trochę się wzmocniły, odżywiły oraz wyglądają ładniej i zdrowiej. Warto dodać, że możemy dostać mniejszą wersję odżywki do rzęs Xlash Pro – w małej buteleczce mieści się bowiem 3 ml (kuracja trwa oczywiście odpowiednio krócej).

Odżywka do rzęs Xlash Pro
6 Total Score

Dodaj swoją opinie