Odżywka do rzęs FEG

Twoje rzęsy przed i po

Nigdy wcześniej nie używałam odżywek do rzęs, dlatego byłam bardzo ciekawa tego, jak działają takie produkty. Nigdy też wcześniej nie przejmowałam się wyglądem rzęs. Po prostu malowałam je tuszem, wieczorem zmywałam, a jak kilka rzęs wypadło, to uznawałam to za normalną rzecz. Wydłużanie rzęs kojarzyło mi się do tej pory z doklejaniem sztucznych włosków na pasku lub doczepianiem pojedynczych rzęs. Ale do odżywki do rzęs FEG wracając. Na początku kuracji było całkiem nieźle, bo rzęsy zaczęły rosnąć i zagęszczać się. Ale po kilku miesiącach jakby wszystko się zatrzymało i odżywkę używałam tylko po to, aby nawilżyć rzęsy. I do tego doszło zaczerwienienie powiek.

Stosowanie

Odżywkę do rzęs FEG używałam przez około cztery miesiące. W buteleczce mieści się 3 ml, więc wystarczyłaby pewnie na dłużej. Działała bardzo wolno i niezbyt skutecznie. Moje rzęsy tylko nieznacznie urosły i trochę się zagęściły. O innych plusach kuracji nie mogę nic powiedzieć, bo takich zwyczajnie nie było. Na szczęście z aplikacją nie miałam problemów, bo w używaniu pędzelków jestem wprawiona. Takim aplikatorem maluje się kreseczkę (zupełnie tak jak eyelinerem lub kredką) na górnej i dolnej linii rzęs. Uciążliwe były te czerwone powieki. Tak jak doradza ulotka, zrobiłam przerwę w kuracji i podrażnienia po jakimś czasie zniknęły. Mogłam znowu używać FEG. Niestety czerwone plamki na powiekach znów się pojawiły. Po czterech miesiącach musiałam raz na zawsze przerwać kurację. Do aplikacji już nigdy nie powróciłam, więc nie wiem, jak naprawdę działa odżywka do rzęs FEG.

Ocena końcowa

Odżywka do rzęs FEG kosztuje bardzo dużo jak na moją kieszeń, ale są tańsze wersje w sieci; podobno są to jednak podróbki. Na tego typu produkty należy uważać – na 100% mogą wywołać podrażnienia; na ich niepożądane działanie na pewno uwrażliwieni będą alergicy, osoby z bardzo delikatną skórą wokół oczu i zmagające się z chorobami dermatologicznymi. Nie wiem, czy odżywka uczuliłaby każdego, ale dla mnie był to duży kłopot. Ponadto przez cztery miesiące moje rzęsy nie urosły aż tak bardzo, jak to sobie wyobrażałam, a jakiś diametralnych zmian w poprawie kondycji też nie zauważyłam.

Odżywka do rzęs FEG
5 Total Score

Dodaj swoją opinie