Krem pod oczy Lancome Renergie Yeux.

Kiedy nasz wygląd zdradza to, ile mamy lat? Wtedy, gdy pod oczami pojawiają się sińce i opuchlizna, a w zewnętrznych kącikach – kurze łapki i inne zmarszczki. Co możemy poradzić na takie niedoskonałości? Rozwiązań jest kilka, a jedno z nich to pielęgnacja okolic oczu kremem Renergie Yeux marki Lancome.

Jakie są inne sposoby przeciwdziałania pojawianiu się zmarszczek wokół oczu? Masaż lodem może przynieść ukojenie i poprawę krążenia. Wystarczy do foremki na lód wlać wodę i odstawić ją do zamrażalnika na noc. Do wody wrzucić możemy kawałki owoców lub kwiatów; możemy także zamrozić przestudzony napar z rumianku lub innych roślin. Taka naturalna kostka lodu nie dość że zniweluje opuchnięcia i sińce, to dodatkowo odżywi skórę wokół oczu. Nieco mniej skutecznym sposobem jest stosowanie ziołowych okładów. Mimo że są to naturalne metody pielęgnacji skóry, działają wolniej i mniejsze efekty przynoszą. Zioła, których można używać do redukcji niedoskonałości okolic oczu, to między innymi: świetlik lekarski, wspominany wyżej rumianek, nagietek.

Oprócz masażu i okładów na opuchnięte i zmęczone oczy, a także na zmarszczki i cienie, stosować można kosmetyki. Jednym z nich jest krem Renergie Yeux marki Lancome. Produkt zamknięty jest w 15 ml słoiczku z szarą zakrętką. Podczas regularnej kuracji kosmetyk wygładza zmarszczki, nawilża i odżywia skórę wokół oczu. Zapewnia poprawę jędrności oraz redukcję cieni i worków pod oczami. Krem Renergie Yeux stosować można także na opadające nieruchome powieki. Produkt trzeba wklepać opuszkami palców – taki zabieg powinien poprawić jędrność skóry i unieść fałd skóry zasłaniający ruchomą powiekę do góry. W serii Renergie Yeux od Lancome znajdziemy między innymi przeciwzmarszczkowe kremy na dzień i na noc oraz korektor pod oczy zakrywający niedoskonałości.