Odżywka do rzęs Rapidlash

Twoje rzęsy przed i po

Przed tym, jak zaczęłam stosować odżywkę do rzęs Rapidlash, moje rzęsy były marnej jakości. Pogorszyły się po tym, jak dokleiłam sobie paski, a potem kępki sztucznych rzęs. Po jakimś czasie moje rzęsy zaczęły masowo wypadać. Myślę, że zaszkodził mi klej. Kiedy pozbyłam się sztucznych włosków, miałam wątpliwości, czy mogę nakładać na nie tusz. Obwiałam się, że maskara może pogorszyć ich wygląd i kondycję, a usuwanie jej dodatkowo osłabi rzęsy. Dobrze, że trafiła się możliwość wypróbowania odżywki Rapidlash, bo to mogłoby wzmocnić i odbudować moje rzęsy. I rzeczywiście, zauważyłam, że rzęsy zregenerowały się, ale niestety nie urosły, nawet nie drgnęły. Na szczęście już tak nie wypadają. Bez problemów tuszuję rzęsy i robię demakijaż.

Stosowanie

Z nakładaniem odżywki do rzęs Rapidlash problemów nie było; robi się to cienkim pędzelkiem na linii rzęs górnych i dolnych powiek. Przed aplikacją należy oczyścić skórę z cieni i maskary. Oczywiście na początku kuracji robiłam to bardzo delikatnie tak, żeby nie uszkodzić rzęs. Cała kuracja trwa około pół roku. Podczas stosowania nie odczułam, aby cokolwiek mnie bolało lub pojawiło się jakieś uczulenie. To nawet dobrze, bo mam wrażliwą skórę wokół oczu; uczulają mnie nawet niektóre kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne.

Ocena końcowa

Rapidlash to nie 100% skuteczna odżywka do rzęs, ponieważ tylko wzmacnia i regeneruje. Dzieje się tak, ponieważ zawiera kilka naturalnych składników. Zaliczyć do nich można: wyciąg z pestek dyni, aminokwasy, glicerynę, allantoinę, biotynę i panthenol. Odżywka do rzęs Rapidlash nie zawiera substancji zapachowych i parabenów (to dobra wiadomość dla alergików i osób z wrażliwą skórą wokół oczu, czyli dla mnie). Dobrze, że można nałożyć ją na brwi. Jednak cena zadecydowała o tym, że nie kupiłabym sama tej odżywki. Myślę, że dla samej odbudowy zniszczonych lub osłabionych rzęs, również nie opłaca się kupować odżywki do rzęs Rapidlash. Gdyby produkt wydłużał o połowę i o tyle samo zagęszczał, można by było zastanowić się nad zakupem.

Odżywka do rzęs Rapidlash
5.5 Total Score

Dodaj swoją opinie