Odmładzający podkład Radically No Surgetics Givenchy.

Podkład marki Givenchy Radically No Surgetics to kosmetyk jedyny w swoim rodzaju. Posiada kilka zalet, z których zadowolone będą kobiety z dojrzałą cerą, jak i tylko te panie, które chcą otrzymać naturalny efekt krycia i ujednolicenia kolorytu skóry.

Odmładzający podkład Radically No Surgetics od Givenchy zamknięty jest w przezroczystej butelce, dzięki czemu każda z nas będzie mogła obserwować ilość produktu i odpowiednio wcześniej zakupić drugie opakowanie (w końcu jak to się mówi – przezorny zawsze ubezpieczony). W buteleczce mieści się 25 ml kosmetyku. Opakowanie zwieńczone jest pompką, która ułatwia dozowanie takiej ilości podkładu, jaka potrzebna nam jest do wykonania jednego makijażu, czyli nałożenia cienkiej warstwy. Buteleczka posiada także plastikową zakrętkę w kolorze różowym z tłoczonym logo marki Givenchy.

Podkład Radically No Surgetics posiada dwie bardzo istotne właściwości. Po pierwsze, odmładza skórę. Dzięki specjalnym składnikom cera staje się gładsza, bardziej napięta i elastyczna; owal twarzy poprawia się, a włókna kolagenowe naciągają się mocniej. Skóra jest także bardziej promienna, świeższa i miękka w dotyku. Po drugie, podkład daje delikatne krycie. Jeżeli dołożymy drugą warstwę otrzymamy średnie krycie; niestety dziewczyny, które zmagają się z dużymi przebarwieniami, mają widoczny trądzik lub ciemne blizny, nie będą zadowolone w pełni z działania Radically No Surgetics od Givenchy – podkład nie ukryje całkowicie niedoskonałości skóry. Na szczęście kosmetyk zapewnia wygładzenie, wyrównanie kolorytu cery, ukrycie cieni pod oczami i ogólną poprawę wyglądu skóry twarzy.

Podkład Radically No Surgetics marki Givenchy ma płynną konsystencję, dlatego lepiej jest nakładać go pędzlem; pod palcami mogłyby powstawać smugi i plamy. Kosmetyk dostępny jest w beżowych odcieniach z żółtymi i pomarańczowymi pigmentami – będzie idealny dla kobiet o jasnej karnacji. Aby dłużej się utrzymywał, należy przypudrować go produktem rozświetlającym lub transparentnym.