Nawilżający podkład Ultra Hydrating od Sampar.

Podkład marki Sampar, Ultra Hydrating, przeznaczony jest dla skóry dojrzałej, na której pojawiają się pierwsze zmarszczki. Działa na dwa różne sposoby: z jednej strony nawadnia skórę twarzy, a z drugiej maskuje niedoskonałości w postaci zmarszczek, cieni pod oczami i przebarwień. Czego można chcieć więcej?

Nawilżający podkład Ultra Hydrating od Sampar zamknięty jest w różowym opakowaniu o pojemności 50 ml. Kosmetyk aplikuje się na dłoń za pomocą małej pompki ukrytej w górnej części pojemnika. Następnie palcami, gąbeczką lub pędzlem podkład nanosi się na twarz, zaczynając od jej środka i przechodząc do zewnętrznych części. Nie wolno zapomnieć o żuchwie, szyi i skórze za uszami; gdybyś pominęła nałożenie podkładu na skórę w wyżej wymienionych miejscach, na twarzy powstałaby maska i nieestetyczne smugi.

Jak działa podkład Ultra Hydrating? Lekka konsystencja ułatwia aplikację, a brak parabenów w składzie oznacza, że produkt nadaje się dla osób z cerą wrażliwą lub skłonną do podrażnień. Kosmetyk łatwo się rozprowadza, dając naturalny efekt, gładszą skórę i świeży wygląd. Ultra Hydrating od Sampar ujednolica koloryt cery, kamufluje niewielkie niedoskonałości oraz zmarszczki. Dzięki specjalnym składnikom kosmetyk nawilża i tym samym zapobiega powstawaniu kolejnych zagłębień. Dostarczenie wody skórze (i zatrzymanie jej w głębszych partiach naskórka) powoduje również ujędrnienie i zwiększenie poziomu kolagenu. Skóra staje się miękka, młodsza, a procesy starzeniowe zostają opóźnione.

W podkładzie Ultra Hydrating marki Sampar znajdziemy kilka bardzo ważnych składników. Odpowiadają one za prawidłową kondycję skóry i promienny wygląd. W kosmetyku znajdziemy między innymi: nawilżający łubin, kwas hialuronowy zapewniający właściwe napięcie skóry i trwałość włókien kolagenowych oraz specjalny kompleks, który chroni skórę przed wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego oraz przyspieszający odnowę komórkową.