M2Lashes serum

Twoje rzęsy przed i po

Moje rzęsy do najdłuższych nie należały, ale jakiejś tragedii też nie było. Zawsze uważałam, że bez makijażu i w pomalowanych rzęsach wyglądam ładnie (no może w wytuszowanych rzęsach trochę ładniej). Postanowiłam jednak wypróbować odżywkę do rzęs M2 Lashes, a nóż widelec może coś się uda. Po ponad miesiącu zauważyłam, że moje rzęsy nieco urosły, zagęściły się i wzmocniły. Jednak większych zmian nie widziałam – do końca kuracji nic się nie zmieniło. Trudno jest mi mówić nawet o jakimś podkręceniu, zregenerowaniu lub nawilżeniu. Być może drugie opakowanie zdziałałoby więcej.

Stosowanie

Sześć lub siedem miesięcy – tyle zajęła cała kuracja. Jak dla mnie było to bardzo długo, kuracja ciągnęła się i ciągnęła. Pierwsze efekty pojawiły się dopiero po czterech miesiącach, lecz były tak niewielkie, że w trakcie kuracji ciężko było mi je kontrolować. Na szczęście aplikacja przebiegała bardzo sprawnie i już po chwili miałam odżywkę na rzęsach. M2 Lashes ma pędzelek, którym maluje się kreskę na brzegu górnych i dolnych powiek. Przed aplikacją należy dokładnie oczyścić oczy z wszelkich kosmetyków (cieni do powiek, maskar, eyelinerów, kremów, korektorów), by odżywka do rzęs M2 Lashes mogła działać lepiej i szybciej. Podczas całej kuracji nie odczułam żadnego dyskomfortu, swędzenia, uczulenia lub zaczerwienienia. Nie jestem pewna, jak działa odżywka do rzęs M2 Lashes na skórę wrażliwą, przesuszoną lub zmagającą się z trądzikiem. Wiem natomiast, że można wykonać sobie próbę uczuleniową. Ale już na 100% kobiety w ciąży, matki karmiące i osoby niepełnoletnie nie powinny używać odżywki do rzęs M2 Lashes.

Ocena końcowa

Nigdy nie kupiłabym odżywki do rzęs M2 Lashes, ponieważ cena jest bardzo wysoka. Poza tym działa za słabo i wolno. Stosując taki produkt, byłam nastawiona na lepsze wyniki kuracji. Z samego wzmocnienia i regeneracji nie jestem do końca zadowolona (oczywiście dobrze, że tak się stało, jednak dla mnie to niewiele). Ale 5 ml starcza na dłużej niż inne odżywki. Tych dodatkowych kilka kropelek możemy wykorzystać na brwi.

M2Lashes serum
6 Total Score

Dodaj swoją opinie