Lilash

Twoje rzęsy przed i po

Moje rzęsy są strasznie krótkie, a do tego cienkie i bardzo jasne. Wydaje mi się, że zniszczyłam je nakładaniem kilku warstw tuszu i robieniem demakijażu mocnym kosmetykiem myjącym (po prostu energicznie pocierałam oczy podczas usuwania „kolorówki”). Sądziłam, że odżywka do rzęs Lilash je wydłuży. Liczyłam także na zagęszczenie, wzmocnienie i odbudowanie. Odżywkę do rzęs Lilash nakładałam systematycznie, ale efektów było niewiele. Rzęsy w ogóle nie wydłużyły się, nie pogrubiły, ani nie zagęściły; ich kolor pozostał niezmieniony. Mogę powiedzieć jedynie, że rzęsy się zregenerowały i nawilżyły. Nie jest to odżywka dla tych, którzy chcą mieć długie rzęsy.

Stosowanie

Testowałam większą wersję odżywki do rzęs Lilash, więc kuracja zajęła ponad pół roku. Odżywkę do rzęs Lilash aplikowałam każdego wieczoru tuż przed snem. Nakłada się ją na linię rzęs górnych i dolnych powiek pędzelkiem przypominającym ten z eyelinerów. Przed każdą aplikacją należy umyć dłonie, stonizować twarz i usunąć makijaż. Tylko na początku kuracji odczułam delikatne mrowienie, które szybko zniknęło. Innych śladów alergii brak; nie zauważyłam również odbarwionej powieki (a słyszałam, że takie rzeczy podczas kuracji maja miejsce). Myślę, że osoby o bardzo wrażliwych oczach lub skórze powiek odżywka do rzęs Lilash będzie podrażniała mocniej. Kuracji nie mogą się poddać kobiety w ciąży, karmiące piersią i niepełnoletnie.

Ocena końcowa

5,91 ml – tyle dokładnie wynosi pojemność buteleczki z odżywką do rzęs Lilash. Jakby producent nie mógł dołożyć tej końcówki na 6 ml. Tak samo jest w przypadku mniejszej wersji odżywki – pojemność wynosi 2,95 ml. Nie dość że kilku ml brakuje, to takiej ceny jeszcze nie widziałam! Niestety nie jest to skuteczna odżywka do rzęs. Po pierwsze dlatego, że jej działanie jest niewielkie: odżywka do rzęs Lilash nie wydłuża i nie pogrubia. Skupia się jedynie na regeneracji i pielęgnacji. Po drugie, może podrażniać i wywoływać o wiele gorsze skutki niż u mnie.
Alergicy – miejcie się na baczności. Po trzecie, brakuje kilku ml na dokończenie kuracji.

Lilash
4.5 Total Score

Dodaj swoją opinie