Róż do policzków w sztyfcie Blushwear Cream Stick od Clinique.

Podobnie jak w modzie, tak i w makijażu najważniejsze są dodatki. Dodatkiem do eleganckiego makijażu jest róż aplikowany na policzki. Stanowi element upiększający i subtelnie podkreślający urodę. Kosmetyk taki powinien zagościć na stałe w każdej damskiej kosmetyczce. Czy róż do policzków w sztyfcie marki Clinique, Blushwear Cream Stick, sprawdzi się w roli produktu upiększającego?

Róż do policzków Blushwear Cream Stick od Clinique zamknięty jest w srebrnym sztyfcie; jego pojemność wynosi 6 gramów. Aby wydobyć kosmetyk, należy przekręcić dolną cześć opakowania – wtedy naszym oczom ukaże się kremowy, lekko połyskujący czubek różu. Produkt wyglądem przypomina szminkę; w podobny sposób używa się go. Jedyną różnicą jest zakończenie sztyftu – końcówka różu jest płaska, a szminki – ścięta pod skosem. Na srebrnym opakowaniu Blushwear Cream Stick wygrawerowano nazwę marki – Clinique.

Blushwear Cream Stick wybrać możemy spośród czterech odcieni. Najbardziej popularnymi są: 02 Peachy Blush, 03 Rosy Blush i 05 Shy Blush. Kosmetyki są dość dobrze napigmentowane, nie posiadają połyskujących drobinek, kolory są stonowane i ciemne. Róż do policzków od Clinique będzie dobrze pasował do kobiet o ciemnej karnacji.

Róż do policzków Blushwear Cream Stick ma kremowo – aksamitną konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze i równie dobrze łączy się z podkładem i pudrem. Długo utrzymuje się na twarzy, nie rozmazuje i nie spływa w ciągu dnia, nawet przy wysokich temperaturach. Kosmetyk marki Clinique łatwo się aplikuje. Jest to związane z formą produktu i umieszczeniem go w sztyfcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu do makijażu nie musimy używać pędzli lub gąbeczek.

Podczas aplikacji pamiętać musimy, aby nie przyciskać sztyftu mocno do skóry twarzy. Wystarczy lekko musnąć policzki i w razie konieczności rozetrzeć kosmetyk palcami. Różu do policzków Blushwear Cream Stick możemy użyć także jako cienie do powiek. Do nałożenia produktu użyj małego pędzelka. Podobnie możesz uczynić z pomalowaniem ust.