Podkład HD SPF 15 od Smashbox – Liquid Halo.

Podkład HD SPF 15 Liquid Halo od Smashbox ma żelową konsystencję. W praktyce pomaga to nałożyć kosmetyk na twarz i dokładnie rozsmarować. Produkt nie pozostawia na twarzy smug i plam oraz nie daje efektu maski. Zapewnia za to ładny, równomierny i naturalny kolor. Podkład Smashbox dobrze maskuje niedoskonałości, ujednolica koloryt cery, delikatnie rozświetla. Kosmetyk chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym; zawiera bowiem filtr SPF 15 (jeżeli chcesz zwiększyć ochronę, pod podkład zastosuj krem z filtrem).

Podkład HD SPF 15 Liquid Halo marki Smashbox zamknięty jest w przezroczystej buteleczce, dzięki czemu cały czas obserwować możemy jego ilość – w odpowiednim momencie zaopatrzymy się w drugie opakowanie. Pojemność buteleczki wynosi 30 ml – jest to standardowa ilość, która wystarczy nam na kilka miesięcy. Opakowanie zwieńczone jest pompką ułatwiającą aplikację; na dłoń wyciskamy tylko tyle produktu, ile potrzeba nam do zrobienia makijażu.

Marka Smashbox zadbała, aby każda z nas znalazła odpowiedni kosmetyk. Dostępnych jest dziesięć kolorów w beżowym i jasnobrązowym odcieniu. Podkład HD SPF 15 Liquid Halo nakłada się za pomocą płaskiego i okrągłego pędzelka. Zaczynając od środka (nosa, czoła i brody), produkt rozprowadzamy na całą twarz. W miejscach, w których widoczne są niedoskonałości, nałóż więcej podkładu, a całość utrwal pudrem transparentnym. Jeżeli chcesz, żeby podkład utrzymał się dłużej, zaaplikuj pod niego bazę i/lub krem nawilżający.

Podkład HD SPF 15 Liquid Halo nie zawiera oleistych substancji. Co to oznacza? Może być stosowany przez osoby o tłustej i mieszanej skórze. Kosmetyk marki Smashbox nie powoduje zaskórników i trądziku, nie zatyka porów i nie wywołuje alergii. Produkt polecany jest także osobom, które posiadają skórę wrażliwą.