Odżywka do rzęs Revitalash

Twoje rzęsy przed i po.

Na początku muszę się przyznać, że nie przykładałam wielkiej wagi do pielęgnacji rzęs; w ogóle nie zdawałam sobie sprawy, że można coś takiego robić. Szczerze powiedziawszy, nie zwracałam uwagi na wygląd moich rzęs. Dopiero kiedy dostałam odżywkę do rzęs Revitalash, pomyślałam sobie, że to nie taki głupi pomysł, a produkt rzeczywiście może się przydać. I tak było: moje rzęsy jakby odżyły, zrobiły się ładniejsze, mocniejsze i zdrowsze. Wydłużyły się także o kilka mm. Po zakończeniu kuracji zaczęłam nawet dbać o rzęsy i powieki: co wieczór nakładam żel aloesowy i krem pod oczy.

Stosowanie.

Kuracja odżywką do rzęs Revitalash trwała mniej więcej pół roku, choć o wiele wcześniej zauważyłam, że moje rzęsy rosną i regenerują się (w trakcie kuracji obserwowałam bardzo uważnie, co dzieje się z moimi rzęsami). Przez pierwsze dwa, może trzy miesiące ich wygląd i kondycja zmieniły się na tyle, że raczej nie zrezygnuje z takiego sposobu pielęgnacji; może znajdzie się jakaś inna metoda dbania o rzęsy. Odżywka do rzęs Revitalash wydłużyła i zagęściła moje rzęsy, wzmocniła i odbudowała w taki sposób, że o wiele mniej tracę ich podczas demakijażu. Z aplikacją problemów nie było. Odżywkę do rzęs Revitalash nakłada się pędzelkiem, jest to banalne i ekspresowe. Pędzelek należy prowadzić przy samym skraju obu powiek, na linii rzęs. Jednak podczas pierwszych kilku dni kuracji poczułam lekkie mrowienie powiek, a potem zauważyłam czerwone ślady wokół oczu. To chyba odżywka spowodowała takie podrażnienia. Kurację musiałam przerwać na jakiś czas. Na szczęście dyskomfort szybko minął i znów mogłam powrócić do aplikacji. Przez kolejnych kilka miesięcy nie wystąpiły żadne podrażnienia.

Ocena końcowa.

Odżywka do rzęs Revitalash kosztuje zbyt wiele, by ją kupić. Z tego powodu zdecydowałam się na inny sposób pielęgnacji rzęs i skóry wokół oczu. Pomimo początkowego dyskomfortu, można ją stosować, podrażnienia szybko mijają i nie ma po nich śladu. Wydaje mi się jednak, że odżywka Revitalash działała tak na moje rzęsy, bo były słabe. Jak działałaby w innych okolicznościach – tego nie wiem.

Odżywka do rzęs Revitalash
8.5 Total Score

Dodaj swoją opinie