Odżywka do rzęs Nanolash

Twoje rzęsy przed i po

Zanim zaczęłam stosować Nanolash, moje rzęsy były dosyć krótkie i jasne. Niezbyt gęsto pokrywały powieki. Nie byłam zadowolona z ich wyglądu. Wypadały przy demakijażu lub mocniejszym pocieraniu powiek. Po kilku dniach stosowania odżywki do rzęs Nanolash zauważyłam niewielką poprawę i wzmocnienie, rzęsy zrobiły się nieco ciemniejsze, grubsze i twardsze, a w ciągu miesiąca urosły chyba z pół cm. Włoski zrobiły się także ładniejsze, zdrowsze i mocniejsze. Zauważyłam również, że rzęsy są błyszczące, a skóra wokół oczu i powieki – nawilżona. Ale pod koniec kuracji urosły jeszcze bardziej, zagęściły się i tak przyciemniły, że zdarza mi się, że nie maluję ich tuszem. Ale najlepsze jest to, że urosło mi pełno nowych rzęs.

Stosowanie

Cała kuracja trwała ponad sześć miesięcy. Dokładnie na tyle wystarczyła jedna buteleczka produktu (ma ona pojemność 3 ml). Oczywiście odżywka do rzęs Nanolash zaczęła działać o wiele wcześniej. Po dwóch tygodniach wyraźnie było widać pierwsze efekty, a po dwóch miesiącach dłuższe i grubsze rzęsy dominowały już na powiekach. Odżywkę nakładałam każdego wieczora po dokładnym demakijażu. Jeżeli na skórze pozostawiłabym choć odrobinę jakiegoś kosmetyku, odżywka nie wchłonęłaby się tak szybko, a efekty nie byłyby takie, jak sobie wymarzyłam. Nanolash ma pędzelek, który prowadzi się przy linii rzęs na górnych i dolnych powiekach, i w ten sposób aplikuje się płyn. Podczas kuracji ani razu nie poczułam swędzenia, bólu i nie zauważyłam zaczerwienienia. Odżywka do rzęs Nanolash jest zupełnie bezpieczna. Myślę, że może być polecana osobom o wrażliwej skórze powiek. Jedyne przeciwwskazania, o których mi wiadomo, to: ciąża, karmienie piersią, niepełnoletność.

Ocena końcowa.

Nanolash to najbardziej skuteczna odżywka do rzęs, jaką kiedykolwiek miałam. Działa bardzo dobrze i szybko, a aplikacja jest dziecinnie prosta. Cena nie jest za ani niska, ani nie za wysoka, taka w sam raz, jak na dobrą odżywkę do rzęs przystało. Opakowanie było szczelnie zamknięte, a flakonik z płynem dokładnie zakręcony. Jeżeli ktoś chce poczytać więcej o Nanolash, w środku pudełeczka znajdzie ulotkę. Przed zastosowaniem produktu należy ją uważnie przeczytać. Polecam! Aha, i jeszcze jedno. Nowe rzęski, które urosły mi podczas kuracji, są piękne i długie, w niczym nie różnią się od pozostałych.

Nasz Wybór