Neulash

Twoje rzęsy przed i po.

Przed rozpoczęciem kuracji odżywką Neulash nie do końca byłam zachwycona z wyglądu swoich rzęs. Próbowałam już tylu różnych kosmetyków, że nie wierzyłam w powodzenie kuracji tym produktem. Po Neulash oczekiwałam przede wszystkim przyciemnienia, zagęszczenia i wydłużenia. Moje rzęsy były dość mocne i dobrze odżywione, więc nie zwracałam uwagi na ten aspekt działania odżywki. Po zakończonej kuracji kondycja rzęs poprawiła się. Niestety nie zaobserwowałam przyciemnienia; natomiast niewielkie wydłużenie i zagęszczenie nastąpiło po mniej więcej dwóch miesiącach.

Stosowanie.

Aplikację odżywki do rzęs Neulash przeprowadzałam co wieczór, na chwilę przed snem. Wcześniej oczywiście trzeba zrobić demakijaż po to, żeby składniki z produktu przedostały się do mieszków włosowych. Odżywką do rzęs Neulash maluje się kreseczkę wzdłuż rzęs na górnej powiece. Produkt wchłania się bardzo szybko, nie spływa do oczu i nie podrażnia powiek. Może jednak odbarwiać skórę – przy rzęsach powstaje ciemniejszy paseczek. Usuwa się go płynem dwufazowym; jednak częsty demakijaż może dodatkowo wysuszać skórę powiek. Pierwsze rezultaty pojawiają się po około miesiącu. Rzęsy są wzmocnione, odbudowane i wygładzone. Pod koniec kuracji wszystkie włoski są dłuższe i gęściejsze.

Ocena końcowa.

Odżywkę do rzęs Neulash można zamówić w dwóch wersjach: pierwsza o pojemności 3,2 ml wystarcza na ponad cztery miesiące kuracji, druga o pojemności 6 ml – na około osiem miesięcy. Zarówno mniejsza, jak i większa wersja są bardzo drogie. Generalnie rzecz ujmując, odżywka do rzęs Neulash działa dobrze: jestem zadowolona z wydłużenia (choć następuje ono bardzo wolno) i pielęgnacji. Osoby o bardzo wrażliwej skórze powinny poradzić się lekarza, czy mogą przejść kurację Neulash – u nich odbarwienie powieki może łączyć się z innymi podrażnieniami.

Neulash
4.7 Total Score

Dodaj swoją opinie