Krem nawilżający z efektem opalenizny Mine d’Or marki Sampar.

Każda z nas chce zachować efekt opalenizny jak najdłużej. Niestety cera po kąpieli słonecznej nie jest w najlepszej kondycji: pokrywają ją przebarwienia, suche skórki i małe zmarszczki. Na szczęście można mieć skórę w kolorze czekoladowym, a do tego zadbaną i nawilżoną. W jaki sposób? Zastosować można krem nawilżający z efektem opalenizny Mine d’Or marki Sampar.

Krem nawilżający z efektem opalenizny Mine d’Or marki Sampar zamknięty jest w różowej, wąskiej tubce wykonanej z plastiku. Opakowanie mieści 30 ml kosmetyku. Niestety producent nie zadbał o większą liczbę odcieni – w sklepach znajdziemy tylko jeden kolor, który odróżnia się od jasnych i bardzo ciemnych karnacji. Tubka ustawiona jest na zakrętce, dzięki czemu zawartość spływa do dołu, a użytkowniczkom wygodnie jest wydobyć resztki produktu.

Krem Mine d’Or od Sampar posiada dwie podstawowe właściwości: podkreśla kolor opalonej cery oraz nawilża wierzchnie warstwy skóry. Kosmetyk zapewnia twarzy rozświetlenie, odżywienie i stopniowe przyciemnienie koloru. Z dnia na dzień uzyskać można efekt naturalnej opalenizny, bez konieczności korzystania z samoopalacza lub bronzera. Dodatkowo krem Mine d’Or marki Sampar chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym, fotostarzeniem, zmianami pigmentacyjnymi i wysuszeniem.

Jak aplikuje się kosmetyk? Najpierw należy oczyścić skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wykonać można peeling i nałożyć krem nawilżający. Produkt marki Sampar idealnie nadaje się jako baza pod podkład i/lub rozświetlacz. Stopień opalenizny uzależniony jest od fototypu skóry i tego, w jaki sposób opala się na słońcu.

Krem Mine d’Or marki Sampar zawiera specjalne składniki rozjaśniające i nawilżające. Są to: złociste drobinki, substancje wiążące wodę, peptydy oraz filtr przeciwsłoneczny.