Biotebal rzęsy XXL

TWOJE RZĘS PRZED I PO

Serum do rzęs Biotebal zaczęłam stosować (jak to zwykle bywa) z zamiarem podkreślenia kształtu swoich oczu, wydłużenia i zagęszczenia rzęs. Liczyłam, że będę mogła zrezygnować z maskary jak tylko zakończę kurację. W końcu hasło „rzęsy w rozmiarze plus size” brzmi bardzo obiecująco. Niestety w przypadku Biotebal Rzęsy XXL to obietnice bez pokrycia. Zanim zaczęłam stosować produkt miałam cienkie, krótkie i proste rzęsy. Były jasne na końcach, więc optycznie wydawały się jeszcze mniejsze. Niestety odżywka do rzęs Biotebal w żaden sposób nie poprawiła ich koloru, choć pogrubione u nasady rzęsy delikatnie lepiej podkreśliły linię oka. Po ostatnim użyciu Biotebal Rzęsy XXL stwierdziłam wzrost o zaledwie 1 mm. Gdyby nie to, że serum pobudziło wzrost kilku nowych włosów, efekt byłby w ogóle niezauważalny.

STOSOWANIE

Moja przygoda z Biotebal Rzęsy XXL trwała raptem 4 miesiące. To średni wynik, zwłaszcza że według marki cała kuracja powinna trwać nawet 6 miesięcy. Być może używałam trochę za dużo odżywki jednorazowo, ale spowodowane to było zbyt rzadką formułą produktu. Miałam wrażenie, że nabrane na cieniutki pędzelek serum tak szybko wysycha, że zanim podniosę aplikator do oka to jest już suchy. Dlatego na namalowanie bezbarwne kreski na całej długości rzęs musiałam maczać pędzelek w produkcie kilkakrotnie. Poza tym sama aplikacja jest bardzo łatwa. Pędzelek zakończony spiczasto i wykonany z miękkiego włosia bardzo łatwo manewruje nawet przy najkrótszych rzęsach np. w kącikach. Oprócz tego utrudnienia ze zbyt szybko schnącą odżywką nie spotkały mnie żadne nieprzyjemne niespodzianki. Odżywka do rzęs Biotebal sprawdziła się dobrze w codziennej pielęgnacji. Nawet szybko weszło mi w nawyk nakładanie jej po wieczornym oczyszczeniu twarzy. Tym razem nie pojawił się żaden dyskomfort w trakcie używania serum, oczy nie łzawiły, nie swędziały i nic złego się nie działo. Po prostu dla mnie formuła Inno-Bibiotin jest odpowiednia, a dla innych niekoniecznie sprawdzi się tak dobrze.

OCENA KOŃCOWA

Największa zaleta to cena, która jest mocno konkurencyjna. Niestety kwestia tego, w jaki sposób utrudniona jest aplikacja i jak szybko produkt wysycha na aplikatorze, to duży minus. Raczej nie skuszę się na ten produkt ponownie. Zwłaszcza że odżywka do rzęs Biotebal Rzęsy XXL ma przynajmniej kilka ciekawych i skuteczniejszych zamienników. Od serum stymulującego wzrost rzęs oczekuję zdecydowanie czegoś więcej.

Biotebal rzęsy XXL
5.5 Total Score

Dodaj swoją opinie